GRAFIK ZAJĘĆ.PDF dodatkowych w naszym przedszkolu zakomponowany jest optymalnie do możliwości rozwojowych dzieci. Oprócz nich niemal każdego dnia realizowane są zajęcia w oparciu o podstawę programową. Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami, a zajęcia mają na celu rozbudzenie i rozwijanie potencjału drzemiącego w dzieciach.

Zajęcia realizowane w ramach czesnego:

• angielski x2 w tygodniu
  • karate/mixball raz w tygodniu
  • grupy MDS raz w tygodniu
  • gimnastyka korekcyjna raz w tygodniu
  • warsztaty kulinarne raz w miesiącu
  • sztuka raz w tygodniu
  • religia raz w tygodniu
  • psycholog
  • warsztaty psychoedukacyjne dla Rodziców raz w miesiącu
  • zajęcia muzyczne dwa razy w miesiącu

Za dodatkową opłata można zapisać przedszkolaka także na zajęcia:

• taniec 50zł/miesiąc
  • szachy 50zł/miesiąc
  • logopedia 35zł/zajęcia (cena dla naszych przedszkolaków)
  • integracja sensoryczna 35zł/zajęcia (cena dla naszych przedszkolaków)

Dzieci posiadające ORZECZENIE O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO zwolnione są z płatności za czesne i dodatkowe zajęcia, których zakres ustalany jest na podstawie Indywidualnego Planu Terapeutycznego.

To nie wszystko, bowiem gościmy w naszych progach gości z ZOO, Iluzjonistów. Uczestniczymy w warsztatach zarówno poza przedszkolem (np. ceramiczne, w muzeach sztuki) oraz organizujemy je u nas. Odwiedzamy teatry, ciekawe miejsca oraz organizujemy wycieczki.

Koszty tych dodatkowych atrakcji dzielimy z Rodzicami.

Tradycją jest PIKNIK RODZINNY kończący rok przedszkolny.